REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
"Neptun"inwestycja
Pokaż inwestycję
"Neptun"
Ząbki, Wołomin, Powstańców
Studio Ainwestycja
Pokaż inwestycję
Studio A
Warszawa, Wola, Prosta 28
dostępna powierzchnia
5096 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
28.50 EUR
Muzeum Wojska Polskiegoinwestycja
Pokaż inwestycję
Muzeum Wojska Polskiego
Warszawa, Cytadela Warszawska
[śląskie] Sosnowiec: remont ul. Mikołajczyka zakończony, kolej na ul. Wita Stwoszaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Sosnowiec: remont ul. Mikołajczyka zakończony, kolej na ul. Wita Stwosza
Zakończył się remont fragmentu ulicy Mikołajczyka od skrzyżowania z ul. Przyjaciół Żołnierza do ogro...
9,5 km nowymi jezdniami trasy głównej DK7 pod Warszawąartykuł
Pokaż artykuł
9,5 km nowymi jezdniami trasy głównej DK7 pod Warszawą
Przed kierowcami kolejne zmiany w organizacji ruchu na DK7 pomiędzy Czosnowem a Modlinem. Na większości odcinka ruch zostanie przełożony na nowe jezdnie trasy głównej. Od piątkowego popołudnia kierowcy będą już korzystali z poszerzonego mostu.
Co słychać na budowie ostatniego, brakującego odcinka S3 Świnoujście - Troszyn? [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie ostatniego, brakującego odcinka S3 Świnoujście - Troszyn? [FILMY]
Kierowcy mogą korzystać z pełnego przekroju drogi ekspresowej S3 od Międzyzdrojów do Wolina. Zmiana organizacji ruchu dotyczy odcinka o długości 12 km, na którym wcześniej ruch odbywał się jedną jezdnią w obu kierunkach. W kolejnych tygodniach planowane są dalsze zmiany organizacji ruchu, aby całym 33 kilometrowej długości odcinkiem S3 Świnoujście-Troszyn można było przejechać dwiema jezdniami.
W woj. świętokrzyskim powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W woj. świętokrzyskim powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILMY]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Świętokrzyskie: Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Świętokrzyskie: Powstaje odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce [FILM]
W województwie świętokrzyskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S17 Przełom/Mniów - Kielce. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej drogi ekspresowej S74 wraz z węzłami, miejscem obsługi podróżnych, przebudową dróg poprzecznych i budową dróg obsługujących tereny przyległe do inwestycji o długości około 16,365 km. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum złożone z firm Mirbud i Kobylarnia.
Skylightinwestycja
Pokaż inwestycję
Skylight
Warszawa, Śródmieście, Złota 59
dostępna powierzchnia
2306 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
21.00
Modern Cityinwestycja
Pokaż inwestycję
Modern City
Warszawa, Bemowo, Szeligowska 53
metraże
33 - 63 m2
Gigantyczna inwestycja ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej zakończona sukcesemartykuł
Pokaż artykuł
Gigantyczna inwestycja ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej zakończona sukcesem
Zakończył się remont wielkiego pieca numer 2, w dąbrowskim oddziale ArcelorMittal Poland. Warta ponad 720 mln zł inwestycja, która rozpoczęła się pod koniec marca obejmowała m.in. wymianę wyłożenia węglowego w garze pieca, ale również budowę nowego układu chłodzenia i nowoczesnej oczyszczalni gazu wielkopiecowego. Dzięki tej zakrojonej na szeroką skalę modernizacji huta ograniczy również swój wpływ na środowisko, w tym emisję CO2 o blisko 45 tys. ton rocznie.
EcoCulture – ukraińska firma biotechnologiczna inwestuje Legnicyartykuł
Pokaż artykuł
EcoCulture – ukraińska firma biotechnologiczna inwestuje Legnicy
EcoCulture to odnosząca sukcesy ukraińska spółka biotechnologiczna zajmująca się hodowlą owadów i zintegrowanym zarządzaniem szkodnikami (IPM). Rosyjska agresja wojskowa na Ukrainę zmusiła spółkę do częściowej relokacji i rozpoczęcia działalności w Polsce. Dzięki decyzji o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, firma będzie miała szansę m.in. na wydajniejsze zorganizowanie produkcji. Przedsiębiorstwo zainwestuje w Legnicy ponad 2,3 mln zł i deklaruje utworzenie 20 nowych miejsc pracy.
Amerykański gigant technologiczny nowym najemcą Skylineraartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant technologiczny nowym najemcą Skylinera
Flagowy biurowiec Grupy Karimpol, warszawski Skyliner, zyskał ostatnio nowego najemcę. Do wieżowca przy Rondzie Daszyńskiego wprowadzi się Xperi, amerykański gigant technologiczny. W Skylinerze firma zajmie blisko 3 000 mkw. powierzchni.
Dwie duże polskie firmy zakończyły I etap dostosowania do amerykańskich wymagańartykuł
Pokaż artykuł
Dwie duże polskie firmy zakończyły I etap dostosowania do amerykańskich wymagań
FAMAK S.A., a zaraz po nim Mostostal Kraków S.A. – firmy wyselekcjonowane przez Westinghouse Electric Company do włączenia się w budowę elektrowni jądrowej na Pomorzu, ukończyły pierwszą fazę projektu dostosowywania swoich procedur do wymagań zapewnienia jakości w przemyśle jądrowym. Chodzi o standard NQA-1, którego osiągnięcie da możliwość włączenia polskich przedsiębiorców do globalnego łańcucha dostaw amerykańskiego dostawcy technologii AP1000 i umożliwi im zaangażowanie w projekty jądrowe.
Jeden z najwyższych budynków w Gdańsku, ikoniczny biurowiec Neptun już po metamorfozie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najwyższych budynków w Gdańsku, ikoniczny biurowiec Neptun już po metamorfozie [ZDJĘCIA]
Centrum Biurowe Neptun to jeden z najwyższych i najbardziej rozpoznawalnych biurowców Trójmiasta. Przez dekadę obecności na rynku zbudował solidną pozycję, jednak w tym czasie dynamicznie zmieniały się zarówno technologie, jak i potrzeby użytkowników nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ambicją właściciela obiektu – spółki pozostającej pod zarządzaniem CBRE Investment Management (CBRE IM) – jest nie tylko nadążanie za tymi zmianami, ale realne wyprzedzanie rynkowych oczekiwań. Zakończona modernizacja jest jednym z etapów szerszego planu rozwoju Neptuna, a kolejne zmiany zobaczymy jeszcze w 2026 roku.
Kolejne podwrocławskie gminy skorzystają z URBANCARDartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne podwrocławskie gminy skorzystają z URBANCARD
Od początku września do grona beneficjentów udogodnień w ramach systemu URBANCARD dołączyli pasażerowie komunikacji miejskiej z czterech kolejnych gmin w okolicy Wrocławia. To element konsekwentnie realizowanego procesu zwiększania dostępu podróżnych do nowoczesnych form płatności za przejazd środkami transportu publicznego w ramach Aglomeracji Wrocławskiej.
SOHO 14 – kolejne mieszkania w wielofunkcyjnym kompleksie SOHO by Yareal w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
SOHO 14 – kolejne mieszkania w wielofunkcyjnym kompleksie SOHO by Yareal w Warszawie
SOHO by Yareal rozszerza ofertę na warszawskim Kamionku. Rozpoczęła się sprzedaż 62 mieszkań o podwyższonym standardzie budynku SOHO 14. Mieszkania uzupełnią ofertę wprowadzonych niedawno do sprzedaży apartamentów, które powstaną wzdłuż 300-metrowego parku linearnego, stanowiącego oś wielofunkcyjnego kompleksu SOHO by Yareal. W drugim etapie inwestycji deweloper wybuduje w sumie cztery budynki oraz docelowy park wypełniony ponad 17 000 roślinami, w tym ponad setką drzew.
Kolejne samorządy i spółki miejskie otrzymają środki w ramach rządowego Programu Mieszkania Komunalne [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejne samorządy i spółki miejskie otrzymają środki w ramach rządowego Programu Mieszkania Komunalne [FILM]
Kolejne samorządy i spółki miejskie otrzymają środki na stworzenie nowych mieszkań o niskim czynszu i wysokim standardzie. W rozdysponowanej właśnie transzy do 25 beneficjentów trafi 174,5 mln zł. Dzięki tym środkom zasoby gmin zasili 825 lokali mieszkalnych. W sumie aż 876 mln zł zostało przyznanych dla gmin, miast, spółek miejskich i gminnych, organizacji pozarządowych na budowę nowych obiektów czy remonty istniejących już budynków i pustostanów.
Warszawskie biura wypełniają się najemcami      artykuł
Pokaż artykuł
Warszawskie biura wypełniają się najemcami
Popyt na warszawskie biura utrzymuje się na poziomie z czasu rynkowej hossy, mimo iż wielu najemców optymalizuje metraże. W 2022 roku popyt na biura w Warszawie przekroczył 860 tys. mkw.
REKLAMA